Dnes vysíláme

20:10

Místo činu: Schimanski (11)

Krvavá stopa, N (1985). Zdánlivě úsměvný případ se promění v otřesnou událost, která ukrývá zajímavé rozluštění.
Místo činu: Schimanski (11)

22:00

Případ pro zvláštní skupinu (3)

Veronika a páv, ČR/SR (1989). Podle bystrého oka a dobré dedukce se pozná dobrý detektiv. Ani jedna z vlastností nechybí naší ústřední trojici.
Případ pro zvláštní skupinu (3)

23:20

Phoebe v říši divů

Rodinné drama USA (2008). Fantastický příběh o malé Phoebe, která touží hrát ve školním představení Alenky v říši divů. Když ji její svérázná učitelka dramatu skutečně obsadí, Phoebe se snaží své chování ovládat.
Phoebe v říši divů

01:25

Případy detektiva Murdocha V (8)

Procházka nebezpečnou čtvrtí 2. část, Kan. (2012). Po dočasném ukrytí své dávné přítelkyně Anny Fulfordové před dosahem členů zločineckého syndikátu Černá ruka čeká na detektiva Murdocha značně nepříjemná záležitost.
Případy detektiva Murdocha V (8)

02:25

Případy detektiva Murdocha V (9)

Shromáždění vynálezců, Kan. (2012). Detektiv Murdoch vyšetřuje smrt vynálezce Karla Schreyera, který byl zabit při zahájení výstavy. Muž byl neoblíbený, jeho kolegové jej obviňují z krádeže nápadů, jež využíval pro vlastní potřebu.
Případy detektiva Murdocha V (9)

03:20

TaJeMno IV (4, 5, 6, 7)

Necudný výjev / Záhadná smrt v Praze / Pérák – český Superman / Mor ve středověku. Reportér Jaroslav Mareš vás zavede na zvláštní a zapomenutá místa a odhalí pro vás jejich tajemství.
TaJeMno IV (4, 5, 6, 7)

04:05

Výleťák (131)

Velký Zschirnstein – Nejvyšší stolová hora Saského Švýcarska. Nejvyšší hora Saského Švýcarska, mírně nakloněná stolová hora Großer Zschirnstein vysoká 560 metrů, se nachází na levém břehu Labe, nedaleko od naší hranice.
Výleťák (131)

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.