Dnes vysíláme

22:05

Americký gangster

Drama USA (2007). Franka Lucase, nenápadného řidiče jednoho z předních černošských zločineckých bossů, si dříve nikdo nevšímal. Když však jeho šéf náhle zemře, Frank využije vzniklé díry k vybudování vlastního impéria. Díky své odvaze, vynalézavosti a inteligenci dokáže záhy zaplavit ulice New Yorku bezkonkurečně nejlepší a přitom nejlevnější drogou. Richie Roberts je bílou vránou mezi policisty, který má k ulicím dostatečně blízko na to, aby zaznamenal změnu ve zdejších mafiánských strukturách ovládajících drogové podsvětí. Smyčka se pomalu stahuje a blíží se den, kdy tyhle dvě individuality stanou tváří v tvář. Z té konfrontace však může vyjít jako vítěz jenom jeden.
Americký gangster

01:35

Jukebox Honzy Dědka (3)

V dalším díle hudebně zábavného pořadu Jukebox Honzy Dědka uvidíme velmi rozdílné, ale zajímavé osobnosti, kdo z téhle sestavy tentokrát zvítězí?
Jukebox Honzy Dědka (3)

02:15

Divoká Kolumbie (1)

Choco - divoké kolumbijské břehy, Kan. (2015). Kolumbijská krajina je obrovská a velmi rozmanitá. Mokřady lemují zelenající se deštné pralesy, zatímco vrcholky hor jsou pokryté sněhem.
Divoká Kolumbie (1)

03:10

Cesty za vínem II (4)

Vinice rostoucí na východě - Chorvatsko, Fr. (2018). Na pobřeží jižního Chorvatska - Dalmácie, stejně jako na jeho ostrovech, zde od dávných dob zemědělci pěstují hroznové odrůdy, které jsou ve světě jedinečné, a dnes se staly populárním šílenstvím.
Cesty za vínem II (4)

03:35

U stánku II (6)

Hummus – Božskou cizrnovou pochoutku si dáte i v Česku. Lze v Česku vůbec sehnat dobrý hummus? Zamiřte jinam než do supermarketu, budete možná mile překvapeni.
U stánku II (6)

03:45

Ze dvora (4)

Opravdové jídlo a opravdový život na farmě Slunečná na Šumavě. Pokud chcete třeba svým dětem někdy ukázat, jak vzniká opravdové jídlo, ekologická farma Slunečná je na to ideální místo.
Ze dvora (4)

03:55

Ušák Jaromíra Bosáka (171)

Václav Pilař. Měl slibně nastartovanou fotbalovou kariéru, po přestupu do bundesligy mu ale nevydrželo zdraví.
Ušák Jaromíra Bosáka (171)

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.