Dnes vysíláme

18:10

Zahradní proměny VI (12)

Wantage, VB (2021). Grace žije se svou matkou Agnes v nové budově ve Wantage. Nemají ponětí, co se zahradou dělat, ale chtějí, aby byla zajímavější než prázdný pozemek, který momentálně je.
Zahradní proměny VI (12)

19:10

Případy detektiva Murdocha VII (1)

Vodácké dobrodružství, Kan. (2013). Detektiv Murdoch a inspektor Brackenreid jsou služebně na palubě lodi Keewatin. Majitel Clarence MacFarlane se na základě anonymně zaslaného pohledu cítí v ohrožení.
Případy detektiva Murdocha VII (1)

20:10

Velké sedlo (2)

Lov, ČR (1986). Voda znamená život. Ten ale není vždy jednoduchý. Hrázný Palyza stojí před těžkým rozhodnutím.
Velké sedlo (2)

21:30

Sázka na třináctku

Detektivka ČR (1977). Mladý kriminalista Václav Charvát v podání Jaroslava Satoranského v ní vyšetřuje loupežné přepadení poštovního vozu poblíž Kostelce. Na počátku všeho je přepadení poštovního vozu, z něhož pachatelé odcizí dva miliony korun. Vzápětí přijíždí z pražské kriminálky do Kostelce mladý a schopný poručík Charvát, aby převzal vyšetřování. Ubytuje se v místní ubytovně a seznámí s několika jejími obyvateli. Především pak správcem ubytovny Weissem, jeho půvabnou dcerou Květou a spisovatelem Vítkem. S místním kriminalistou Trčkou si nejprve prohlédne místo přepadení, a pak navštíví zaměstnankyni pošty Čurdovou, kterou Trčka podezřívá z účasti na loupeži. Nemá však důkazy, aby ji mohl zadržet. Postupně vyšetřovatelé vyřazují falešné stopy a vytipovávají si okruh podezřelých.
Sázka na třináctku

23:15

Americký gangster

Drama USA (2007). Franka Lucase, nenápadného řidiče jednoho z předních černošských zločineckých bossů, si dříve nikdo nevšímal. Když však jeho šéf náhle zemře, Frank využije vzniklé díry k vybudování vlastního impéria. Díky své odvaze, vynalézavosti a inteligenci dokáže záhy zaplavit ulice New Yorku bezkonkurečně nejlepší a přitom nejlevnější drogou. Richie Roberts je bílou vránou mezi policisty, který má k ulicím dostatečně blízko na to, aby zaznamenal změnu ve zdejších mafiánských strukturách ovládajících drogové podsvětí. Smyčka se pomalu stahuje a blíží se den, kdy tyhle dvě individuality stanou tváří v tvář. Z té konfrontace však může vyjít jako vítěz jenom jeden.
Americký gangster

02:30

Inspektor George Gently VI (1)

Gently na rozhraní, VB (2014). Policie v Newcastlu zatkla výtržníky, když se snažili vyklidit slum kvůli demolici. Následujícího rána je jeden z demonstrantů objeven mrtvý.
Inspektor George Gently VI (1)

04:15

Miluj svoji zahradu II (2)

Pohoří Brecon Beacons, VB (2012). Ať už sníte o tichém útočišti před městským ruchem, romantické ráji či o luxusním a stylovém prostředí kam si pozvat přátelé, nenechte si ujít pořad Miluj svoji zahradu s Alanem Titchmarshem!
Miluj svoji zahradu II (2)

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.