Dnes vysíláme

12:40

Hrdina jedné noci

Komedie ČR (1935). Venkovský krejčí Florian Svíčička pro svou zálibu ve středověké historii zanedbává práci. Při přípravě ochotnického představení na hradě Zdislavice rád zastoupí pana exekutora a sehraje roli rytíře.
Hrdina jedné noci

14:40

Dobré místo IV (11, 12)

Pondělky jsou hrůza, Patty, USA (2019). Skupinka ve složkách pátrá po kandidátech na testování, jenže najdou i svoje osobní složky, což Eleanor znejistí. Nechce, aby se Chidi dozvěděl příliš mnoho o její minulosti.
Dobré místo IV (11, 12)

15:40

Agentura Jasno VI (14)

Pitva naruby, USA (2011). Karen oznámí Woodymu pochybení při pitvě, balzamovačka Grace objevila uříznutý ušní lalůček oběti a mohlo by se tedy místo o nehodu jednat o vraždu.
Agentura Jasno VI (14)

16:40

Případy detektiva Murdocha IV (1)

Rozedraný a špinavý, Kan. (2011). Už je to šest měsíců, které uplynuly od chvíle, kdy se Dr. Ogdenová odstěhovala do Buffala. Detektiv Murdoch je stále na kordy s jejím nástupcem, který rekrutoval ze Scotland Yardu.
Případy detektiva Murdocha IV (1)

17:40

Zahradní proměny II (4)

Watford, VB (2017). Zkušená zahradní architekta Charlie Dimmocková a oceňovaní zahradní architekti bratři David a Harry stojí proti sobě a soutěží kdo vytvoří lepší návrh pro zahrady po celé Velké Británii.
Zahradní proměny II (4)

18:45

Večerní zprávy

Stačí nám 30 minut vašeho času a budete mít přehled o tom, co se dnes stalo a o čem byste měli vědět.
Večerní zprávy

19:15

Případy detektiva Murdocha IV (2)

Komando, Kan. (2011). Detektiv Murdoch vyšetřuje sérii úmrtí mezi členy torontského vojenského pluku. Všichni muži byli ve stejném týmu pod vedením majora Gregoryho, který je vzdělával v novém druhu válečné metody.
Případy detektiva Murdocha IV (2)

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.