Dnes vysíláme

18:10

Zahradní proměny VII (3)

Charlie a Lee jsou ve Worcesteru, aby pro Karinu a Chrise vytvořili venkovskou zahradu s prostorem pro jejich děti Barneyho a Felixe, kde si mohou vybít trochu energie.

19:10

Případy detektiva Murdocha VIII (3/18)

Legendární právník Bat Masterson z USA je na návštěvě v Torontu. Místním policistům sdělí, že při zápasu boxu zahlédl mezi diváky známé zločince Butche Cassidyho a Sundance Kida.

20:10

Diagnóza smrti

Souvisí spolu nějak těžká havárie vozidla a nedaleko zavražděná mladá žena?

22:00

Místo činu: Schimanski (16)

Svatba pěkné dívky se ruší. Nejde však o rozhodnutí nastávajícího manžela na poslední chvíli...

23:55

Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (2/21)

Tři různé profese, jeden úmysl – vražda. Zůstává jen otázka – Proč zrovna tito tři?

00:55

Vražedná čísla V (1/23)

Charlieho ztráta prověrky může ohrozit Donův život, když spolu s Ianem Edgertonem začnou pátrat po podezřelých z vražd dvou horolezců.

01:50

Blázni, vodníci a podvodníci

Hlavními postavami filmové taškařice jsou sourozenci Zuzana a Petr, kteří si nenechají ujít jedinou příležitost ke kanadskému žertíku nebo recesi, pochopitelně na účet někoho jiného.

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.