Dnes vysíláme

11:10

Šťastná to zem (4)

69 metrů pod hladinou, Nor. (2018). Příběh západní prosperity, měnícího se národa, města a čtyř mladých lidí, kteří jsou uvrženi do víru příležitostí.
Šťastná to zem (4)

12:15

Honba za stíny (3)

Mimo realitu (1), VB (2014). Stone přesvědčí Ruth, aby se k němu připojila při vyšetřování zmizelého advokáta Steva Eliho a vystopovala jeho poslední cestu na místo, kde byli zabiti další dva muži.
Honba za stíny (3)

13:15

Detektiv Leo zasahuje

Komedie Kan. (2013). Prodavač reklamy Leo nevědomky převezme roli soukromého detektiva, aby pomohl Kyře, ale zaplete se do riskantní a stále se prohlubující záhadné vraždy. V Kanadě jde žena jménem Kyra omylem do kanceláře neohrabaného prodavače Lea Falloona ve středním věku v domnění, že je soukromým detektivem. Najme si ho, aby jí pomohl najít jejího zmizelého bratra Milles Severeign a Leo je blondýnkou tak okouzlen, že jí neřekne, že není tím, koho hledá. Leo se rozhodne vydávat za soukromého detektiva a zapletl se do komplikovaného schématu podvodu společností počítačových her.
Detektiv Leo zasahuje

15:15

Obnova domů z kamene (5, 6)

Klasický koloniální salón z roku 1760, Kuchyně a obývací pokoj z roku 1729, USA (2015). Jeff Devlin promění přístavbu koloniálního domu z roku 1760 ve dva jedinečné prostory.
Obnova domů z kamene (5, 6)

16:15

Soukromé očko II (5)

Teď ji vidíš, Kan. (2017). Matta a Angie si najal mladý muž, aby našli jeho snoubenku, která byla již před rokem prohlášena za mrtvou. Její přítel má však důkaz, že ji viděl rok od jejího zmizení živou...
Soukromé očko II (5)

17:15

Zahradní proměny (15)

Stevenage, VB (2016). Zkušená zahradní architekta Charlie Dimmocková a oceňovaní zahradní architekti bratři David a Harry stojí proti sobě a soutěží kdo vytvoří lepší návrh pro zahrady po celé Velké Británii.
Zahradní proměny (15)

18:25

Večerní zprávy

Stačí nám 30 minut vašeho času a budete mít přehled o tom, co se dnes stalo a o čem byste měli vědět.
Večerní zprávy

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.