Dnes vysíláme

06:35

Moje místa: Josef Polášek

Na svá osudová místa tentokrát zve herec Josef Polášek. Už 16 let žije v Praze, přesto po něm pořád někdo chce „brněnštinu” říznutou „valašštinou”, kterou si vymyslel pro reklamu na žvýkačky.

07:35

Případy detektiva Murdocha VIII (17/18)

Detektiv Murdoch i konstábl Crabtree se dobrovolně vzdali možnosti hlasování, aby mohli dohlížet na jeho bezpečnost a klidný průběh. Inspektor Brackenreid na ulici nalezl mrtvého muže.

08:30

Proměny víkendových domů III (7)

Padesát let bez renovací – úspěch nebo ostuda?

09:30

Zahradní proměny VII (18)

Charlie a Lee přijeli do Beestonu, aby proměnili Juditinu prázdnou zahradu v novostavbě v prostor inspirovaný švédskou architekturou s nádechem venkovské chalupy.

10:30

Vražedná čísla V (12/23)

Charlieho hackerské schopnosti jsou vyzkoušeny, když se tým snaží zachránit rukojmí v autobuse. Alan se mezitím trápí svou první zkušeností s modelem think tanku.

11:25

Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (13/21)

Nemocný neznamená nemohoucí. Zatímco někdo vypadá, že to má za pár, může mít i v těchto chvílích ďábelské myšlenky.

12:25

Táta, nebo máma

Florence a Vincent Leroyovi bývali ideálním párem. Pak ale přišly trampoty. Jeden druhému vyhlásil válku!

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.