Dnes vysíláme

17:10

Zahradní proměny VIII (35)

Královna rodinných zahrad Charlie Dimmocková, mistr neotřelého stylu Lee Burkhill, květinová dáma Flo Headlamová a odborník přes moderní zahrady Chris Hull ohromují Británii svými návrhy zahrad!

18:10

Zahradní proměny (1)

Zkušená zahradní architekta Charlie Dimmocková a oceňovaní zahradní architekti bratři David a Harry stojí proti sobě a soutěží kdo vytvoří lepší návrh pro zahrady po celé Velké Británii.

19:10

Případy detektiva Murdocha XI (2/19)

Skutečně se pravda skrývá na dně sklenky? Ačkoli má detektiv Murdoch zdrženlivý vztah k alkoholu, případ důmyslné vraždy pomocí otráveného vína jej donutí nahlédnout pod zátku sommelierství.

20:10

Synové a dcery Jakuba skláře (8)

Konec války je na dohled a místní se v Albrechticích snaží vzpamatovat a zapomenout na vše zlé.

21:35

Operace mé dcery

Máte slušnou rodinu, daří se vám a provozujete své oblíbené koníčky? Vše se může během jednoho dne převrátit vzhůru nohama...

23:20

Santa je úchyl!

Willie a Marcus, dvojice specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí nákupní centra v převlečení za Santu a elfa s motivací vyloupit všechny obchody a napakovat se.

01:05

Štafl (7)

Každá jízda má svého řidiče, každý řidič má svůj Štafl a každý Štafl má svá pravidla!

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.