Dnes vysíláme

16:10

Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (4)

Věrnost, USA (2001). Newyorské policejní oddělení se zabývá šetřením těch nejsložitějších případů. Tým vyšetřovatelů vede excentrický detektiv Robert Goren, který odhalí skryté okolnosti i toho nejzapeklitějšího případu.
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (4)

17:10

Zahradní proměny V (20)

Newbury, VB (2020). Skoti Kevin a Yvonne se přestěhovali do Newbury kvůli práci. I když se jim tato oblast líbí, nejsou spokojeni se svou zahradou. Je nevýrazná, nudná a celkově nezajímavá.
Zahradní proměny V (20)

18:15

Zahradní proměny VII (25)

Brimingham, VB (2022). Charlie a Lee jsou v Birminghamu, aby vytvořili multifunkční rodinnou zahradu pro Leonarda, Cristinu a Mateie s hravým doplňkem.
Zahradní proměny VII (25)

19:15

Případy detektiva Murdocha VII (6)

Murdochofobie, Kan. (2013). Detektiv Murdoch vyšetřuje smrt Sáry Bosenové, která se zabila skokem z okna svého nemocničního pokoje. Takový čin u ní nikdo nepředpokládal.
Případy detektiva Murdocha VII (6)

20:15

Zabil jsem Einsteina, pánové...

Sci-fi komedie ČR (1969). Příběh založen na myšlence, zda a do jaké míry by předčasná smrt Alberta Einsteina, ovlivnila vývoj naší civilizace.
Zabil jsem Einsteina, pánové...

22:25

Jukebox Honzy Dědka (27)

Monkey Business, Superstar a seriál Vyšehrad, s těmito pojmy si můžete spojit naše dnešní kapitány týmů. Kapitánku Tonyu Graves, kapitána Jara Smejkala a kapitánku Moniku Timkovou.
Jukebox Honzy Dědka (27)

23:15

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III (8, 9)

Dědictví / Pěstouni, USA (2001). Jeden z nejúspěšnějších amerických seriálů, kde skvělý vyšetřovací tým řeší netradiční případy. Hrají M. Hargitay, Ch. Meloni, Ice-T , D. Florek a další.
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III (8, 9)

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.