Dnes vysíláme

21:55

Ztracený symbol (8)

Kaskáda, USA (2021). Katherine a Langdon se obávají, že by Katherinina matka mohla být v nebezpečí, a snaží se Isabel přesvědčit, aby se chránila.
Ztracený symbol (8)

22:55

Eurotrip

Komedie USA (2004). Scott Thomas je dobrý student a hodný kluk, který právě dokončil střední školu a chystá se na medicínu. Jenže jeho přítelkyně mu dá kopačky hned po maturitě.
Eurotrip

00:55

Na útěku (7)

Španělsko – Ronda (2016). Uprostřed španělských hor Alpujarras leží městečko Ronda, kde se koná dnešní pátrání. Americký televizní moderátor Zay Harding má neukojitelnou chuť na dobrodružství.
Na útěku (7)

01:55

Výleťák (188)

Kasematy na Špilberku ukrývaly žalář pro nejhorší zločince své doby. Původní kasematy na Špilberku postavil už v roce 1742 plukovník Rochepin.
Výleťák (188)

02:00

U stánku II (15)

Speciál: Vánoční trhy – Vídeň, Drážďany, Bratislava. Kam vyrazit? Kde si užít tu nejlepší vánoční atmosféru a ochutnat úžasné sváteční dobroty? Dáte přednost Bratislavě, Vídni, nebo Drážďanům?
U stánku II (15)

02:10

Expertiza II (9)

Věda mění DNA, nastává čas největšího průlomu v přírodních vědách. Po miliardy let se DNA organismů měnila jen díky mutacím, tedy víceméně náhodným změnám genetického kódu.
Expertiza II (9)

02:15

Ze dvora II (3)

Kdo neochutnal dančí, ten neví, co je dobrý steak! Hovězí známe všichni, maso z jelenů a daňků, když se správně připraví, ho ale předčí. Jak na tuhle dobrotu? A v čem se chov těchto zvířat liší?
Ze dvora II (3)

Na kterém kanálu najdete Televizi Seznam

Jak naladit Televizi Seznam

Vysílání Televize Seznam celoplošně naladíte v novém DVB-T2 formátu v multiplexu 23 a současně je vysílání do ukončení přechodu na DVB-T2 dostupné i v Přechodové síti 12. Najdete nás i v nabídce poskytovatelů satelitního televizního signálu Telly a Skylink. Spektrum operátorů poskytujících svým divákům vysílání Televize Seznam doplňuje množství IPTV poskytovatelů, mezi nimiž jsou O2TV, Vodafone TV, T-Mobile TV, Nej.cz, Kuki, SledovaniTV.cz a mnozí další.

Pro aktuální přehled operátorů prosím klikněte na příslušnou ikonku dle typu příjmu televizního signálu:

Potřebujete poradit?

Nedaří se vám naladit Televizi Seznam? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 234 694 430. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8.00 do 16.30.